Winter is coming.

26. listopadu 2015 v 22:12 | Everie |  Blog
Dámy a kmíni, opět se hlásím.

Tož jako že už se blíží advent? Ano, milí čtenáři, už je tomu tak. A letos to bude (jako vždycky) pěkně na nic advent. Žádná vánoční nálada, žádný sníh a teď už ani žádné vánoční trhy, na které jsem se fakt hodně těšila. Všichni lidé mají strach, jsou starostlivější. Je mi z toho moc smutno.
O to více mi přijdou moji trenéři na karate s pedoknírkem snesitelnější, i když mé pochmurné náladě to moc radosti nepřidává.

A když už se tedy blíží ty vánoce, je jasné, že Breyer, Schleich a spol budou rozšiřovat svůj sortiment- nejen o všemi známého a pěkně odfláklého vánočního koně, ale také o ozdobičky, různé sošky, kalendáře a další! Ráda bych vás s nimi seznámila :)

Peppermint kiss- Breyer 2015 Christmas horse

Hm, ten je... docela pěkný. Postroj je na můj vkus přeplácaný, ale to téměř každý rok- na Winter Belle (pořád nechápu, co je na tom hnědym mutantovi za 3000 kč krásnýho.) to samozřejmě nemá. Moc se mi líbí ta pírka! :D A to cosi z cesmíny na ocase také není špatné. Ale ta "uzdečka" nebo ohlávka či co mě strašně irituje. A taky ta blbost na šíji. Je to fakt divný. Ale kůň je moc krásný, tahle barva tomuto převážně "hnědáckému" moldu velmi sluší :). Ale upřímně, 70 dolarů bych za něj nedala...
Tady je náš krasavec bez vybavení. Omlouvám se, lepší fotku jsem nesehnala :/

Breyer Eve and Claus


Ah, má jmenovkyně :D Letošní vánoční limitka. Lidi, já z nich regulérně slintám! Ti jsou tak roztomilí a boží! Někdy bych je ráda měla na své poličce :) Už jen kvůli těm moldům- z té kobylky přímo vyzařuje mateřská láska a to hříbě je prostě ňuuuf! :3


Lidíííííí, já je žeru! Udělejte mi někdo na Vánoce radost! :DD

Breyer Vixen and Blitzen
Další vánoční limitka. Docela pěkná mamina s hříbětem, tentokrát pinto. I oni mi docela učarovali- to sbarvení je úžasné. A ty kukuče také. A deky jsou suprové.


Asi se mi z toho slintání rozbije počítač. :'D Ta kobylka se mi líbí čím dál tím více :3

Breyer Sugarloaf
Uáá, ten mold! Hrozně se mi líbí ten ohon! A ta hřívááá! Ten výraz! :3 I arva je moc pěkná, ale na můj vkus až příliš fantasy, takže bych si jej na poličku asi nepořídila. Je to fakt úžasný kousek! :)

Schleich adventní kalendář

Pozor, vážení! Konečně fakt slušný adventní kalendář od schleich, s pěkným vybavením a BOŽÍMI KOŇMI! (Tedy, hlavně jde o toho frísáka :3)

Jelikož jsem líná přidávat ozdoby, tak se jim budu věnovat příště, pokud si na ně najdu čas (vím, že to zní pěkně sobecky :DD). Díky, že jste si tento článek o ničem přečetli a doufám, že se shledáme u dalšího :) Načtenou!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leník Leník | Web | 28. listopadu 2015 v 14:13 | Reagovat

Také mi ten postroj připadá přeplácaný, ale koník bez něj je moc pěkný.
Breyer Eve and Claus jsou moc pěkní :3
Breyer Vixen and Blitzen také se mi moc líbí :).
Jé, ten adventní kalendář vypadá zajímavě, prosím tě, nevíš jak vypadá rozdělaný? Já jsem ho nikdy rozdělaný neviděla, takže nevím, jak si ho mám představit...

2 Emi-chan Emi-chan | 28. listopadu 2015 v 14:30 | Reagovat

[1]: Souhlasím :D
Ten kalendář? Nevím, viděla jsem jen ty koně z něj, ten kalendář má Mazel, zkusím se jí poptat na fotky :) :D

3 Leník Leník | Web | 1. prosince 2015 v 14:17 | Reagovat

[2]: Jé, tak to moc díky :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama