Fire

28. listopadu 2015 v 15:53 | Everie |  Breyer Traditional
Jméno: Fire
Show name: RFL Fireblood
Pohlaví: Hřebec
Plemenitba: Ano (Pokud chcete, může se stát "otcem" vašeho koně či hříběte, napište do komentářů- jen nesmí být starší než on :D)
Plemeno: Appaloosa
Přezdívka: Fajrák, Soot (Popel), Sooty, Zrzek, Fufí, :D
Věk: 5 let
Zaměření: Chov, rekreace
Matka: //
Otec: //
Povaha: Myslím, že byl importován z USA. Velice temperamentní a dopředný. Rád se předvádí, hlavně v přítomnosti kobyl. Je dominantní, nebo spíš se snaží být. Občas má mazlivou náladu. Je to vlastně strašná histerka, herečka a dámička, i když se tak vůbec nejeví :D Je příšerně náladový.
O něm: Ačkoliv je velmi atraktivního zbarvení a pro toto plemeno netradičního exteriéru, tento kůň střídal majitele jako ponožky. Když jej koupila sousedka Twaila z Calaway ranche, nikdo netušil, že s ním budou takové problémy. Byl ve výběhu s několika hřebci. Pravidelně zdrhal a nebylo výjimečné, že mělo pár jejích koní od něj pěkné kopance a hryzance. A tak se stalo to, že Fire musel být od stáda oddělen. Jediný, kterému tolik neubližoval, spíš si na něj nedovolil, byl teď už opět náš Holiday, se kterým měl docela dobrý vztah, takže spolu sdíleli pastvinu. Když jsme si Holidaye k nám vzali zpět, Fire začal být docela agresivní a nezvladatelný, což výrazně ztížilo jeho výcvik. Rozhodli jsme jej odkoupit a přesunout k nám, kde se mu já i Twaila můžeme věnovat. S našimi hřebci má mnohem lepší vztahy a skvěle s nimi vychází, i když s Affairem si občas "vjedou do vlasů hřívy". Má velmi pohodlné chody, hlavně cval. Do budoucna jej chceme uchovnit- ačkoliv jeho povaha není úplně nejideálnější, jeho potomci budou skvělí parťáci do každého počasí. Nechceme jej do sportu- nebaví ho to, ale je to skvělý kůň na vyjížďky.
Model: Ethereal Fire (Mold Conquistador)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leník Leník | Web | 1. prosince 2015 v 14:18 | Reagovat

Ten je nádhernej :O :3 :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama